Останні коментарі

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Зміни до узаконення самочинного будівництва у 2015 році

  By admin 7 років ago
  Home  /  Зі сфери культури  /  Зміни до узаконення самочинного будівництва у 2015 році
  Грудень 15, 2015

   

  Самочинне будівництво є вкрай актуальною проблемою сьогодення, оскільки вражає своїм маштабом та охоплює чимало верст населення.

  Виходом із цієї проблеми є два шляхи:

  1.  У судовому порядку.
  2. Через Державну архітектурно-будівельну інспекцію України.

  Процедура прийняття в експлуатацію визначена в Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт (затверджений наказом Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 р. № 79).

  Що передбачено в 2015 році?

  13 січня Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт”.

  Згідно цього закону дохаоляється узаконити самобуди

  Цей закон дозволяє до 31 грудня 2015 року узаконити самочинно збуловані  індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 12 березня 2011 року; збудовані до 12 березня 2011 року громадські будинки I і II категорій складності, будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I і II категорій складності.

  Такі об’єкти будівництва приймаються в експлуатацію без дозволу за результатами технічного обстеження.

  До того ж до власників (користувачів) земельних ділянок, які відповідно подали документи про прийняття в експлуатацію збудованих без дозволу об’єктів будівництва, штрафні санкції за виконання будівельних робіт без отримання документів, що дають право на їх виконання, та за експлуатацію або використання об’єктів будівництва, не прийнятих в експлуатацію, не застосовуються.