Останні коментарі

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Управління житловим комплексом за новим законодавством

  By admin 8 років ago
  Home  /  Зі сфери культури  /  Управління житловим комплексом за новим законодавством
  Жовтень 20, 2015
  1 липня 2015 року набрав чинності Закон України №417-VII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Ним, фактично, руйнується  наявна монополія ЖЕКів на обслуговування будинків, натомість надається право мешканцям будинку самим вирішувати, у який спосіб відбуватиметься управління будинком. Для прийняття такого рішення законодавці передбачили термін в один рік. Проте вже  нині ведуться дискусії та суперечки щодо шляхів реалізації реформи.
  Конфедерація будівельників України (КБУ) провела консультації з профільними громадськими організаціями та експертами по ключових позиціях закону, які викликали найбільший резонанс у суспільстві. Зокрема, щодо регулювання перехідного періоду між наявними нормами законодавства, коли провідну роль у ЖКГ відіграють ЖЕКи, та нормами прийнятого закону.
  Спільно з Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» КБУ напрацювала єдину позицію у цьому напрямку та надає роз’яснення.
  Якщо протягом року від дня набрання чинності цим Законом (тобто до 01.07.2016) співвласники не визначаться щодо форми управління житловим будинком, управителя визначатиме виконавчий орган місцевої ради.
  До цього будинок має обслуговувати нинішня експлуатаційна організація.

  Законом установлено, що управитель – це фізична особа – підприємець або юридична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, яка за договором із співвласниками забезпечує належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території та належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб. Закон не установлює спеціальних вимог до управителя. То ж на сьогодні ті експлуатуючі організації, які вже працюють на ринку та надають зазначені послуги, можуть виконувати функції управителя.

   

  Це текст-“риба”, що використовується в друкарстві та дизайні. Lorem Ipsum є, фактично, стандартною “рибою” аж з XVI сторіччя, коли невідомий друкар взяв шрифтову гранку та склав на ній підбірку зразків шрифтів. “Риба” не тільки успішно пережила п’ять століть, але й прижилася в електронному верстуванні, залишаючись по суті незмінною. Вона популяризувалась в 60-их роках минулого сторіччя завдяки виданню зразків шрифтів Letraset, які містили уривки з Lorem Ipsum, і вдруге – нещодавно завдяки програмам комп’ютерного верстування на кшталт Aldus Pagemaker, які використовували