Останні коментарі

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  У Кличка модернізують вуличне освітлення на Троєщині, на черзі – вулиця Саксаганського

  By admin 6 років ago
  Home  /  Зі сфери культури  /  У Кличка модернізують вуличне освітлення на Троєщині, на черзі – вулиця Саксаганського
  Жовтень 15, 2015

  Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як триває реконструкція мережі зовнішнього освітлення у житловому масиві Троєщина.

  “Кияни скаржаться, що у багатьох столичних дворах темно. До того ж, сьогодні Київ через морально застарілі ліхтарі споживає вдвічі більше енергії, ніж сучасні європейські міста. Тому модернізація освітлення є для нас одним із пріоритетів. Модернізація освітлення – це безпека, комфорт киян і енергоефективність”, – сказав Віталій Кличко. 

  Він зазначив, що зараз модернізація системи зовнішнього освітлення відбувається на житловому масиві Троєщина. Вона полягає у реконструкції мережі зовнішнього освітлення в межах вулиць Теодора Драйзера, Каштанової, Оноре де Бальзака, Миколи Закревського та проспекту Володимира Маяковського.

  31 новий енергоефективний вуличний ліхтар встановлено у мікрорайоні Троєщина. Це перша черга соціального проекту “Енергоефективний вечірній Київ”. Другу чергу, в межах якої встановлять 38 світлодіодних вуличних ліхтарів, буде завершено до 15 листопада. 55 світильників буде замінено на енергоефективні.

  Мер підкреслив, що модернізація системи зовнішнього освітлення в Києві дозволить знизити енергоспоживання шляхом заміни світильників із традиційними джерелами світла на світлодіодні. Віталій Кличко також наголосив, що, окрім Троєщини, модернізація зовнішнього освітлення найближчим часом відбудеться на вулиці Саксаганського.

  “На вулиці Саксаганського будуть замінені світильники на LED-освітлення, що буде вдвічі економніше“, – зазначив Віталій Кличко.