Останні коментарі

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Актуальні будівельні матеріали

  By admin 8 років ago
  Home  /  Рефлексії  /  Актуальні будівельні матеріали
  Жовтень 15, 2015

  Будівництво будинків сьогодні як ніколи актуальна тема. Щоб даний процес приніс відчутний комфорт і бажаний результат, необхідно з належною відповідальністю поставитися до вибору будівельних матеріалів. Процес будівництва починається ще на заводі, де здійснюється виготовлення всіх елементів майбутнього будинку.
  Більшості сучасних споживачів хотілося б бачити свій будинок, який би відрізнявся від звиклої червоної цегляної кладки. Цегла – найбільш функціональний будівельний матеріал, який дає безліч варіантів для самовираження. Сьогоднішній ринок пропонує кілька сотень різних кольорів цегли.

  Кольори нового покоління монохромні, що дає можливість плавного переходу тонів. Сучасне виробництво кольорової цегли умовно поділяють: на цеглу поверхневого фарбування і фарбування об’ємне, для того, щоб він вдало поєднувався з кожним елементом будинку. З появою нових технологій облицювальна цегла може мати як блискучу і гладку поверхню, так і рельєфну або візерункову. Цікавим прийомом є комбінування в кладці цегли з гладкою і рельєфною поверхнею.

  Ще однією новинкою будівельного світу є кольоровий розчин, який виглядає вражаюче, як засіб декоративної обробки. До того ж кольорові розчини виділяються чудовою в’язкістю. Відповідно, чим вона більша, тим міцнішою, зрештою, буде кладка. Кольоровий розчин використовують для кладки цегли з метою досягнення таких відтінків швів, які підходять по кольору до цегляної кладки.

  Для отримання кольорового розчину у звичайний додають барвники із сухого порошку. Виготовляючи такий розчин, потрібно обов’язково пам’ятати, що після висихання він суттєво світлішає, а отже, будуть світлішими і шви кладки. Відтак слід бути дуже обережним, щоб не забруднити лицьову сторону цегли.
  Керамограніт – це новітній різновид керамічної плитки. Усі складові проходять ретельне очищення, перемішуються, а отримана маса пресується, після чого сушитися і обпалюється. Керамогранит застосовують для облицювальних робіт, як внутрішніх, так і зовнішніх. Він витримує конкуренцію не лише з традиційною керамікою, але і з іншими природними кам’яними матеріалами. Основними плюсами керамограніту, які роблять його таким популярним, є надзвичайна твердість, вологонепроникність та  стійкість до зношування.
  Один із унікальних матеріалів, який активно використовується в сучасному будівництві – це алюмінієвий профіль. На сьогодні успішно реалізуються як теплі профілі, які встановлюють як на опалювані приміщення, так і холодні, для яких не важливий мікроклімат. Алюмінієвий профіль – чудовий засіб для монтажу, який має здатність захищати будинок від впливу різних погодних умов. Простота при складанні та монтажі дає змогу економити час та кошти, що є важливим фактором при будівництві.