Останні коментарі

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Юристи попереджають українців про небезпеки в онлайн-кредитуванні

  By admin 8 років ago
  Home  /  Рефлексії  /  Юристи попереджають українців про небезпеки в онлайн-кредитуванні
  Жовтень 21, 2015

  Українцям все частіше пропонують взяти онлайн кредит на певний товар чи послугу. Але таке кредитування може нести за собою певні махінації і шахрайство, повідомляється у сюжеті  “Сніданку з 1+1”. Онлайн-кредитування – зручне, тому що не потрібно йти до відділення банку, але потрібно знати як це правильно робити.

  Для того, щоб оформити кредит, потрібно просто зайти на сайт і заповнити форму заявки на кредит. Через деякий час до вас передзвонює експерт з банку і уточнює умови оформлення кредиту. Якщо вас все влаштовує, то кур’єр разом з договором привозить вам товар.

  Однак, юристи радять уникати такі онлайн-кредити, особливо, ті, які просто надають певну суму грошей, а не товар, десятою дорогою.

  Юристи попереджають, що передавати персональні дані в інтернеті небезпечно і часто такі кредити дають під надто великі відсотки. Цей відсоток може сягати тисячі. Про це буде вказано в умовах дрібним шрифтом, який людина може і не побачити.

  Якщо ж ви все-таки взяли онлайн-кредит і він вас  з вагомих причин не влаштовує, ви можете оскаржити його у суді. Однак часто у тих, хто беруть онлайн-кредит, грошей на це не вистачає коштів.