Останні коментарі

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Найпатріотичніші села Львівщини отримають вуличне освітлення та вікна у школах

  By admin 8 років ago
  Home  /  Зі сфери культури  /  Найпатріотичніші села Львівщини отримають вуличне освітлення та вікна у школах
  Жовтень 21, 2015

  Вісім громад отримали фінансову підтримку з обласного бюджету в розмірі 2,5 мільйони гривень.

  Про це повідомила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, передає Depo.Львів.

  У населених пунктах Львівської області, котрі цьогоріч упродовж шести хвиль мобілізації демонстрували найвищі показники, розпочали реалізовувати найактуальніші соціальні та інфраструктурні проекти. Зокрема, йдеться про вісім найпатріотичніших громад, які отрималифінансову підтримку з обласного бюджету в розмірі 2,5 мільйони гривень.

  Завдяки цим коштам, у селах встановлюють вуличне освітлення, замінюють вікна та ремонтують дах у закладах соціальної сфери. Зокрема, у населених пунктах Станіславчицької сільської ради (Бродівський район), с. Тучапи (Городоцький район), с. Убинь (Камянка-Бузький район), с. Синьків (Радехівський район) та с. Сянки (Турківський район) починають влаштовувати зовнішнє освітлення. Усі роботи планують завершити до 15 листопада.

  “Ми запропонували цим громадам визначитись із нагальними потребами, адже одним потрібні вікна у школі замінити, а іншим дорогу відремонтувати чи освітлення зробити. Відтак кожне із сіл отримало фінансову допомогу на вирішення їх конкретних проблем”, – зазначила Ірина Гримак.

   

  Також за кошти обласного бюджету у с. Станіславчик, с. Синьків, с. Тетевчиці (Радехівський район) та с. Сянки до 15 листопада замінять вікна у місцевих школах, а у с. Купичволя (Жовківський район) відремонтують дах та фасад народного дому. Окрім цього, у селі Зубів Міст (Камянка-Бузький район) також завершують виготовлення документів на капітальний ремонт дороги Кам’янка-Бузька-Рожанка.